حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تعرفه های عمومی صبانت

سرعت ۵۱۲ کیلوبیت                                                                                        

 

تعرفه 512 کیلوبیت

 

سرعت ۱ مگابیت                                                                                          

 

تعرفه 1 مگابیت

 

سرعت ۲ مگابیت                                                                                          

 تعرفه ۲ مگابیت

 

سرعت ۳ مگابیت                                                                                          

تعرفه 3 مگابیت

 

سرعت ۴ مگابیت                                                                                          

تعرفه ۴ مگابیت

 

سرعت ۸ مگابیت                                                                                          

تعرفه ۸ مگابیت

 

سرعت ۱۶ مگابیت                                                                                          

تعرفه ۱۶ مگابیت

 

توضیحات تکمیلی سرویس های صبانت

  • آستانه مصرف منصفانه (FUP): منظور از آستانه مصرف منصفانه، حداکثر میزان تبادل ترافیک مجاز در یک دوره (مجموع ترافیک دریافت و ارسال ) است .
  • محاسبه ترافیک: محاسبه  آستانه مصرف منصفانه سرویس بر اساس ترافیک بین الملل بوده، و بر طبق مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میزان ترافیک داخلی معادل ۲ برابر ترافیک بین الملل در نظر گرفته شده است که در صورت استفاده ترکیبی به همان نسبت محاسبه و کسر خواهد شد.
  • اتمام آستانه مصرف منصفانه: در صورت اتمام ترافیک در نظر گرفته شده جهت آستانه مصرف منصفانه ،سرعت سرویس به حد قانونی مندرج در مصوبه۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات  تغییر می نماید.و مشترک می تواند با خرید ترافیک اضافه به سرعت اصلی سرویس خریداری شده بازگردد .
  • سایت های داخلی منتخب: در صورت استفاده مشترک از سایت های داخلی منتخب ترافیک مصرفی بصورت نیم بهاء محاسبه می گردد.به منظور مشاهده لیست سایت های داخلی منتخب  اینجا  کلیک نمایید.
  • پیام رسان های داخلی: در صورت استفاده مشترکین از پیام رسان های بیسفون پلاس،سروش،آی گپ،لنزو،جیک و پیکس،بله،ایتا و گپ، ترافیک مصرفی بصورت یک سوم بها محاسبه می گردد.
  • بسته شباهنگ: با توجه به سیاست‌های تشویقی در نظر گرفته شده،مشتریان صبانت می‌توانند با پرداخت مبلغ ۷۵۰۰۰ ریال در ماه و خرید یک بسته شباهنگ ،در ساعات ۲ تا ۷ صبح بدون محاسبه ترافیک از سرویس اینترنت خود استفاده کنند.لازم به ذکر است ترافیک تضمین شده در دوره یک ماهه برای این بسته تشویقی،۳۰ گیگابایت ترافیک بین الملل در نظر گرفته شده است.
  • سرعت : سرعت سرویس ها بر اساس سرعت مشخص شده در جدول بالا بوده و شرکت صبانت سرعت هر یک از سرویس ها را برای ۹۵ درصد مواقع (دوره سرویس) تضمین می نماید.
  • تبدیل سرعت دانلود: با توجه به اینکه سرعت دریافت اطلاعات (سرعت دانلود) براساس کیلو بیت بر ثانیه نمایش داده می شود، برای تبدیل سرعت سرویس به کیلو بایت بر ثانیه می بایست سرعت سرویس را بر عدد ۸ تقسیم نمایید .
X